Kontakt:  Jurek Pajor   jurek@pajorama.eu  510 238 958 

Jurek Pajor

REKOMENDOWANY FOTOGRAF GOOGLE

Technologia Street View jest dostępna dla fotografów już od kilku lat, jednak dopiero od niedawna Google zmieniło wymagania dotyczące udostępniania panoram. Do tej pory wymagane było posiadanie rekomendowanego przez Google sprzętu fotograficznego a łączenie zdjęć w panoramy odbywało się jedynie w w ich edytorze, nie dawało to możliwości obróbki ew. błędów połączeń, uzyskania wyższej rozdzielczości a co za tym idzie uzyskanie panoram najwyższej jakości nie było możliwe. Obecnie można dodawać panoramy wykonane dowolnym sprzętem i oprogramowaniem, z mojego punktu widzenia jedynym ograniczeniem jest rozdzielczość, która nie może być większa niż 12 000 x 6 000 pikseli. Wszystkie moje panoramy ostatnio opublikowane w mapach zostały wcześniej zmniejszone do tego rozmiaru i w tej rozdzielczości będą dodawane kolejne.

Jedynym warunkiem uzyskania statusu Rekomendowanego Fotografa Google jest opublikowanie 50 panoram spełniających wymagania Google, co oczywiście w moim przypadku było formalnością.

ZATRUDNIJ REKOMENDOWANEGO SPECJALISTĘ BY ZWIĘKSZYĆ ZYSKI !

Na temat korzyści z posiadania profesjonalnych zdjęć i panoram w mapach Google myślę że nikogo nie trzeba przekonywać, zainteresowanych szczegółami odsyłam do artykułów w Google:

https://www.google.pl/intl/pl/streetview/hire/

Największym atutem jest to że publikując w Street View, ponosząc niewielką jednorazową opłatę za wykonanie zdjęć i panoram, uzyskujemy automatycznie lepsze pozycjonowanie w wyszukiwarce Google, skuteczną reklamę zintegrowaną z wyszukiwarką Google, mapą Google i Google+ widoczną na komputerach, smartfonach i tabletach, także w aplikacjach Google Maps i Street View na całym świecie.

Jako niekwestionowany lider pod względem jakości panoram w Polsce, wykonuję taką usługę w sposób perfekcyjny i zadowalający najbardziej wymagających klientów w przystępnych cenach nie odbiegających od konkurencji.

Zrealizowany projekt łatwo można umieścić na dowolnej stronie internetowej a panoramy i zdjęcia można oczywiście wykorzystać  do stworzenia tradycyjnego spaceru wirtualnego i wszelkich innych zastosowań marketingowych.


Moi klienci to: RESTAURACJE, HOTELE, PENSJONATY, OŚRODKI WYPOCZYNKOWE, MUZEA, OBIEKTY SPORTOWE, SZKOŁY, SKLEPY, URZĘDY MIAST I GMIN, KOŚCIOŁY I PARAFIE, GABINETY LEKARSKIE I DENTYSTYCZNE.

Gabinet Ortodontyczny Klaudia Zaremba

KOSZT USŁUGI TO OD 30 DO 170 ZŁ NETTO ZA 1 PANORAMĘ !*

Zależnie od rodzaju obiektu może być potrzeba wykonania od kilku do kilkudziesięciu panoram, im większa ilość zamówionych panoram tym niższa cena za jedną panoramę, dodatkowo już jako gratis wykonuję zdjęcia najciekawszych miejsc obiektu lub według życzenia klienta, w takiej ilości jaka jest potrzebna. W praktyce każdy projekt jest niepowtarzalny i wymaga indywidualnej wyceny, dlatego też osoby zainteresowane i niezdecydowane zachęcam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszelkie pytania telefonicznie mailowo, bądź osobiście. Wystawiam faktury VAT.

*Cena zależy od rozdzielczości, jakości i ilości panoram.

PONIŻEJ KILKA MOICH REALIZACJI

Mój wkład w Mapy Google

Obecnie posiadam ponad 1200 zdjęć opublikowanych w Mapach Google, na które było ok 15 milionów wejść!

Kliknij aby zobaczyć.

Meble Kuchenne Kozbi, Mikołów

Uzdrowisko Szczawnica

Rodzinne Wczasy Pod Gruszą - Domki w Gąskach

Kościół w Gostyni

Kościół Mariacki w Krakowie

Teren rekreacyjny w Gostyni

Ledamed w Grójcu

Parafia Bł. Karoliny w Tychach